Η Γέφυρα μας ενώνει 2010

19 Απριλίου 2010  //  Από:   //  Αποτελέσματα  //  Κανένα σχόλιο   //   446 Προβολές
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΠΑΙΔΩΝ
“Η ΓΕΦΥΡΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ”
 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 21 1:36:28
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 13 1:39:47
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 19 1:39:47
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 16 1:40:12
5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 18 1:46:48
6 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 15  – ΣΤΡΟΦΗ
7 ΣΟΦΡΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ 27  – ΣΤΡΟΦΗ
8 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 25  – ΣΤΡΟΦΗ
9 ΛΑΔΑΚΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 20  – ΣΤΡΟΦΗ
10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΡΜΗΣ 24  – ΣΤΡΟΦΗ
11 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 26  – ΣΤΡΟΦΗ
12 ΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 22  – ΣΤΡΟΦΗ
13 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 10  – ΣΤΡΟΦΗ
14 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 14  – ΣΤΡΟΦΗ
15 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 23  – ΣΤΡΟΦΗ
16 ΡΑΓΚΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 17 DNF
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΜΑΣΤΕΡΣ
“Η ΓΕΦΥΡΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ”
 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Κ. 122 1:37:28
2 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Κ. 121 1:37:28
3 ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 113 1:40:32
4 ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 108 1:40:53
5 ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 100 1:41:28
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 127 1:41:49
7 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Κ. 123 1:45:01
8 ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 103 1:45:23
9 ΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 109 1:46:28
10 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 107 ΣΤΡΟΦΗ
11 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 118 ΣΤΡΟΦΗ
12 ΑΛΕΡΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 116 ΣΤΡΟΦΗ
13 ΚΑΤΣΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 120 ΣΤΡΟΦΗ
14 ΜΟΡΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 102 ΣΤΡΟΦΗ
15 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 104 ΣΤΡΟΦΗ
  ΣΟΝΙΚΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ   DNS
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΕΦΗΒΩΝ
“Η ΓΕΦΥΡΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ”
 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΧΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 38 1:35:59
2 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 31 1:35:59
3 ΚΑΡΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ 49 1:36:28
4 ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 41 1:36:44
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 40 1:37:59
6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 47 1:39:22
7 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 42 1:39:47
8 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 30 1:40:15
9 ΔΡΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΜΗΣ 48 1:41:28
10 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 32 1:41:52
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
“Η ΓΕΦΥΡΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ”
 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΡΟΝΟΣ 88 1:41:22
2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 84 1:53:18
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 86 1:56:25
4 ΚΟΣΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 82 ΣΤΡΟΦΗ
5 ΔΡΙΜΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ 87 ΣΤΡΟΦΗ
6 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 83 ΣΤΡΟΦΗ
  ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Σ.Π.Α.ΕΡΜΗΣ 85 DNS
Σχετικά με τον Συντάκτη:

Αφήστε το σχόλιό σας



Συμπλήρωσε την εξίσωση: *