ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΡΟΜΟΥ 2013 ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΙΔΩΝ

8 Ιουλίου 2013  //  Από:   //  Αποτελέσματα  //  Κανένα σχόλιο   //   449 Προβολές
Α/Α
Νο
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1
61
ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 02:40:45




ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013

2
57
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 02:41:07
3
6
ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ »
4
56
ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 02:42:15
5
4
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ »
6
23
ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ »
7
24
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 02:43:13
8
32
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 02:44:32
9
7
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ »
10
51
ΛΟΥΤΣΙΟΣ ΦΩΤΗΣ Π.Ο.Ρ.ΡΟΔΗΛΙΟΣ 02:45:11
11
59
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 02:45:15
12
12
ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 02:45:48
13
44
ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 02:45:54
14
19
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 02:45:59
15
25
ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 02:46:21
16
21
ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ »
17
13
ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ »
18
22
ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ »
19
28
ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ »
20
1
ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 02:47:28
21
15
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 02:50:49
22
58
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. »
23
53
ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ »
24
2
ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ »
25
42
ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ »
26
31
ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 02:51:22
27
20
ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 02:51:28
28
33
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 02:51:37
29
39
ΣΤΑΜΑΤEΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 02:51:37
30
16
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 02:51:43
31
54
ΗΛΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 02:55:06
32
46
ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 02:57:12
33
50
ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Ρ.ΡΟΔΗΛΙΟΣ 02:59:10
34
60
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 02:59:37
35
18
ΓΙΑΒΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:02:39
36
47
ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 03:02:45
37
14
ΔΑΛΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ »
38
43
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 03:04:16
39
35
ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. »
40
17
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ ”CASTELLO ROSSO”‘ 03:05:16
41
30
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. »
42
29
ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 03:05:20
43
38
ΤΣΑΤΣΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 03:05:43
44
9
ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 03:05:59
45
27
ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Β.Α.Ο. 03:06:13
46
8
ΦΥΤΙΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 03:07:08
47
11
ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 03:07:43
48
55
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 03:12:05
49
36
ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 03:18:25
50
3
ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α.Ο.ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 03:22:04
51
5
ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 03:24:50
52
10
ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 03:39:03
ΑΠΟΚ
45
ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΘΗΚΕ
ΕΓΚ
40
ΚΑΦΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΣΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ
52
ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ
37
ΚΛΑΠΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ
41
ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ
26
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΤΟΧΗΣ 43 ΧΛΜ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α
Νο
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1
78
ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 01:40:22




ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013

2
75
ΒΑΣΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 01:42:36
3
71
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ »
4
74
ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ »
5
76
ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΧΑΙΔΩ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 01:44:41
6
80
ΒΑΡΒΙΑ ΣΤΕΛΛΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ »
7
72
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 01:47:31
8
81
ΤΡΑΚΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 01:50:15
9
82
ΣΑΧΛΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 01:55:28
10
77
ΒΑΡΕΤΑΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 01:55:59
11
79
ΛΙΑΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΣΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 01:58:24

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΑ ΑΝΤΟΧΗΣ  131,8 ΧΛΜ – ΕΦΗΒΩΝ

Α/Α
Νο
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΟΝΟΣ
1
31
ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 04:17:52




ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013

2
17
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 04:19:32
3
23
ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ »
4
6
ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 04:26:59
5
32
ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 04:27:39
6
25
ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 04:27:59
7
16
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ »
8
10
ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 04:28:02
9
40
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 04:28:08
10
5
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο.ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 04:28:17
11
20
ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 04:32:49
12
35
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 04:34:55
13
24
ΡΑΚΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 04:46:33
14
8
ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ »
15
38
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 04:49:49
16
39
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ »
17
3
ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 04:50:01
18
2
ΚΑΛΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 05:01:12
19
1
ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ »
20
27
ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ Π.Ο.ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
21
12
ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
22
11
ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
23
9
ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
24
18
ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
25
22
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΣΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
26
37
ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
27
19
ΤΣΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
28
14
ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΄-1 ΣΤΡΟΦΗ
ΕΓΚ
28
ΔΕΤΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ
30
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ
7
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΕΓΚ
13
ΡΕΚΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  – ΠΑΙΔΩΝ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΩΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ





ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΡΟΝΟΣ
1 57 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 17:11 01:11:00 01:31:17 00:20:17

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013




2 56 ΚΑΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 16:34 00:34:00 00:54:18 00:20:18
3 61 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 17:10 01:10:00 01:30:32 00:20:32
4 4 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 17:12 01:12:00 01:32:52 00:20:52
5 7 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 17:03 01:03:00 01:23:56 00:20:56
6 29 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 16:32 00:32:00 00:52:57 00:20:57
7 33 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 17:09 01:09:00 01:30:01 00:21:01
8 59 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 16:48 00:48:00 01:09:17 00:21:17
9 6 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 16:29 00:29:00 00:50:26 00:21:26
10 25 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 17:13 01:13:00 01:34:39 00:21:39
11 15 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 16:43 00:43:00 01:04:41 00:21:41
12 24 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 17:08 01:08:00 01:29:44 00:21:44
13 16 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 17:02 01:02:00 01:23:53 00:21:53
14 50 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Ρ.ΡΟΔΗΛΙΟΣ 16:53 00:53:00 01:14:59 00:21:59
15 39 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Π.Ε.Σ.Α.ΑΣΤΕΡΑΣ 16:24 00:24:00 00:46:11 00:22:11
16 44 ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:47 00:47:00 01:09:13 00:22:13 610
17 23 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 17:04 01:04:00 01:26:13 00:22:13 888
18 22 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:56 00:56:00 01:18:15 00:22:15
19 28 ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 16:31 00:31:00 00:53:16 00:22:16
20 51 ΛΟΥΤΣΙΟΣ ΦΩΤΗΣ Π.Ο.Ρ.ΡΟΔΗΛΙΟΣ 17:06 01:06:00 01:28:20 00:22:20
21 2 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 16:26 00:26:00 00:48:31 00:22:31
22 13 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 16:42 00:42:00 01:04:40 00:22:40
23 60 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 16:50 00:50:00 01:12:42 00:22:42
24 27 ΠΑΓΚΑΛΤΣΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Β.Α.Ο. 16:38 00:38:00 01:00:45 00:22:45
25 32 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 17:05 01:05:00 01:27:57 00:22:57
26 12 ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 16:25 00:25:00 00:47:59 00:22:59
27 31 ΛΕΚΟΒΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Α.Ο.Κ. 16:57 00:57:00 01:20:02 00:23:02 349
28 1 ΚΟΥΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α.Γ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:28 00:28:00 00:51:02 00:23:02 891
29 20 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:44 00:44:00 01:07:06 00:23:06
30 58 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ Π.Ο.ΗΡ.ΑΤ. 16:27 00:27:00 00:50:10 00:23:10
31 55 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 17:00 01:00:00 01:23:14 00:23:14
32 42 ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16:46 00:46:00 01:09:15 00:23:15
33 21 ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:51 00:51:00 01:14:19 00:23:19
34 38 ΤΣΑΤΣΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 16:33 00:33:00 00:56:20 00:23:20
35 35 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 16:37 00:37:00 01:00:29 00:23:29
36 9 ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 17:01 01:01:00 01:24:35 00:23:35
37 52 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 17:07 01:07:00 01:30:45 00:23:45
38 11 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 16:41 00:41:00 01:04:48 00:23:48
39 43 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16:59 00:59:00 01:23:01 00:24:01 496
40 19 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:39 00:39:00 01:03:01 00:24:01 965
41 5 ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 16:40 00:40:00 01:04:16 00:24:16
42 47 ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 16:35 00:35:00 00:59:18 00:24:18
43 53 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 16:49 00:49:00 01:13:23 00:24:23
44 36 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 16:52 00:52:00 01:16:41 00:24:41
45 10 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 16:21 00:21:00 00:45:46 00:24:46
46 54 ΗΛΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 16:54 00:54:00 01:18:49 00:24:49
47 18 ΓΙΑΒΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:30 00:30:00 00:55:16 00:25:16
48 46 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 16:20 00:20:00 00:45:27 00:25:27
49 40 ΚΑΦΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΣΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 16:23 00:23:00 00:48:38 00:25:38
50 30 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 16:45 00:45:00 01:10:54 00:25:54
51 8 ΦΥΤΙΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 16:55 00:55:00 01:21:18 00:26:18
52 37 ΚΛΑΠΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΜ ΕΡΜΗΣ ΜΑΡΚ. 16:58 00:58:00 01:24:44 00:26:44
53 48 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. 16:22 00:22:00 00:48:52 00:26:52
54 41 ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16:36 00:36:00 01:03:51 00:27:51

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΩΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ





ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΡΟΝΟΣ
1 78 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 16:08 00:08:00 00:31:24 00:23:24


ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013




2 80 ΒΑΡΒΙΑ ΣΤΕΛΛΑ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 16:05 00:05:00 00:28:44 00:23:44
3 76 ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΧΑΙΔΩ Π.Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ 16:09 00:09:00 00:33:02 00:24:02
4 75 ΒΑΣΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α.Σ.Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 16:10 00:10:00 00:34:43 00:24:43
5 71 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓ.Σ.ΣΙΘΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 16:07 00:07:00 00:32:09 00:25:09
6 81 ΤΡΑΚΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 16:01 00:01:00 00:26:35 00:25:35
7 72 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 16:00 00:00:00 00:25:52 00:25:52
8 74 ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.Σ.ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 16:06 00:06:00 00:31:55 00:25:55
9 77 ΒΑΡΕΤΑΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 16:02 00:02:00 00:28:03 00:26:03
10 82 ΣΑΧΛΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 16:04 00:04:00 00:31:10 00:27:10
11 79 ΛΙΑΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗ- ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΣΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 16:03 00:03:00 00:30:49 00:27:49

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ  – ΕΦΗΒΩΝ

Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΩΡΑ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ





ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΡΟΝΟΣ
1 17 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 18:15 02:15:00 02:54:31 00:39:31


ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2013




2 40 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 18:06 02:06:00 02:46:21 00:40:21
3 31 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 18:14 02:14:00 02:54:25 00:40:25
4 24 ΡΑΚΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 18:12 02:12:00 02:53:04 00:41:04
5 16 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 17:32 01:32:00 02:13:30 00:41:30
6 32 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 18:07 02:07:00 02:48:33 00:41:33
7 10 ΖΟΥΝΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 17:35 01:35:00 02:16:45 00:41:45
8 8 ΛΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18:13 02:13:00 02:55:18 00:42:18
9 6 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17:34 01:34:00 02:16:20 00:42:20
10 20 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 18:10 02:10:00 02:52:30 00:42:30
11 25 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 18:09 02:09:00 02:51:33 00:42:33
12 23 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 17:37 01:37:00 02:20:18 00:43:18
13 35 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 18:11 02:11:00 02:54:24 00:43:24
14 27 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ Π.Ο.ΡΟΔΗΛΙΟΣ 17:23 01:23:00 02:06:57 00:43:57
15 39 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 17:36 01:36:00 02:19:59 00:43:59
16 7 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17:39 01:39:00 02:23:21 00:44:21
17 30 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 18:08 02:08:00 02:52:28 00:44:28
18 5 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο.ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 17:20 01:20:00 02:04:57 00:44:57
19 11 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 17:26 01:26:00 02:11:25 00:45:25
20 9 ΚΛΟΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΑΚΡΑΤΟΣ 18:05 02:05:00 02:50:39 00:45:39
21 2 ΚΑΛΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 17:27 01:27:00 02:13:10 00:46:10
22 3 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 17:31 01:31:00 02:17:15 00:46:15
23 12 ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 17:30 01:30:00 02:17:48 00:47:48
24 28 ΔΕΤΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ.ΤΑΛΩΣ 17:29 01:29:00 02:17:05 00:48:05
25 38 ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ 17:21 01:21:00 02:09:41 00:48:41
26 22 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΣΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 17:24 01:24:00 02:12:48 00:48:48
27 19 ΤΣΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 17:25 01:25:00 02:14:36 00:49:36
28 4 ΣΙΣΑΝΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.ΧΑΙΔ 17:28 01:28:00 02:21:52 00:53:52
29 14 ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 17:38 01:38:00 02:33:28 00:55:28
30 13 ΡΕΚΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ 17:33 01:33:00 02:29:18 00:56:18
31 37 ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 17:22 01:22:00 02:19:56 00:57:56
Σχετικά με τον Συντάκτη:

Αφήστε το σχόλιό σας



Συμπλήρωσε την εξίσωση: *