Κατατέθηκαν τα ψηφοδέλτια των δύο παρατάξεων

22 Σεπτεμβρίου 2016  //  Από:   //  Γενικά  //  Κανένα σχόλιο   //   605 Προβολές

Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2016 και ώρα 11:00 π.μ. στα γραφεία της Ε.Ο.Π. (Λεωφόρος Σπύρου Λούη και Λεωφόρος Κύμης – Ολυμπιακό Ποδηλατοδρόμιο Αθηνών), θα πραγματοποιηθεί η Τακτική Γενική Συνέλευση (ΓΣ) και οι εκλογές της Ομοσπονδίας.

Τα ψηφοδέλτια των Δύο παρατάξεων(οι εκλέξιμοι) :

Πριστούρης  , Σαρρής , Λέμης , Ποιμενίδης , Βαξεβανίδης , Τσορτσουκτσίδης , Τερζής , Κρυμίζης

Διαμαντόπουλος , Ι.Γεωργίου , Τσοπούρογλου , Κριωνάς , Κοπανάκης , Δάκου  , Μιχαλαριάς , Τζήμας

 

 

Ακολουθεί η λίστα των Υποψηφίων

  • 39 υποψήφιοι για μέλη στο Διοικητικό Συμβούλιο
  • 9 υποψήφιοι για μέλη της Εξελεγκτικής Επιτροπής
  • 1 υποψηφιότητα για Τακτικό Εκπρόσωπο της ΕΟΠ στην ΕΟΕ
  • 2 υποψηφιότητες για Αναπληρ. Εκπρόσωπο της ΕΟΠ στην ΕΟΕ
ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ 24/9/2016

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
1 ΑΒΔΕΛΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΒΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
5 ΓΚΟΓΚΟΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
6 ΔΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΤΡΟΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΔΑΡΙΩΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
9 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΚΑΡΑΚΙΡΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΜΠΡΑΗΜ
13 ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
14 ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
15 ΚΡΙΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
16 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΛΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΛΙΑΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
20 ΛΥΜΠΕΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
23 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΑΒΒΑΣ
25 ΠΑΤΤΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28 ΠΡΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
30 ΣΑΡΡΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
31 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
32 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
33 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΛΕΞΙΟΣ
34 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
35 ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
36 ΤΖΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  
37 ΤΣΙΡΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
38 ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
39 ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
1 ΑΓΡΑΦΑ ΙΩΑΝΝΑ ΦΩΤΙΟΣ
2 ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΟΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΚΡΕΣΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
8 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
9 ΦΕΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ Ε.Ο.Π. ΣΤΗΝ Ε.Ο.Ε.
1 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ Ε.Ο.Π. ΣΤΗΝ Ε.Ο.Ε.
1 ΔΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΤΡΟΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
Σχετικά με τον Συντάκτη:

Αφήστε το σχόλιό σας



Συμπλήρωσε την εξίσωση: *